У Мартинівці попрощалися із Героєм Степаном Кохановським

Дата: 09.09.2024 12:25

Війна не жаліє нікого. Жорстока, немилосердна, нелюдська, вона нищить усіх, хто попадає в її страшні жорна. Гинуть ті, хто вже чимало прожив і хто тільки почав жити. Хто вже чогось досягнув і хто тільки складає свої плани на життя.

А в серцях однаково пекучий біль за всіма, гіркі сльози і невимовний жаль…

У суботу, 7 вересня, жителі Трибухівської громади живим коридором, стоячи на колінах, зустріли свого земляка, жителя села Мартинівка, Степана Кохановського, а у неділю, 8 вересня,  провели його в останню дорогу.

Загинув Степан у Полтаві, перебуваючи на навчанні у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації, куди 3 вересня влучили дві ворожі ракети.

Ця звістка прибила до землі рідних і близьких воїна, усю нашу громаду.

Тепер йому назавжди 53.

У воїна залишилась дружина і троє дітей.

Віддати шану захиснику прийшли рідні, друзі, духовенство, побратими, представники влади, жителі громади.

Низький уклін та світла пам`ять Герою!

Щирі співчуття рідним та близьким.

Нехай Господь Бог допомагає перенести важкий біль від несправедливої втрати рідної людини.