Майже 33 тис. грн. для підтримки ЗСУ зібрали під час благодійного фестивалю духовної пісні у с. Трибухівці

Дата: 08.07.2024 14:21

Вчора, 7 липня, у Трибухівціях відбувся благодійний фестиваль духовної пісні «З вірою у Перемогу».

Розпочалося дійство із спільної молитви. Глядачі разом із ігуменом Бучацького монастиря отців Василіян о. Теодором просили в Господа кращої долі для України, опіки над усіма воїнами та вдалого проведення фестивалю.

Хвилиною мовчання згадали усіх Героїв, які поклали життя за наше майбутнє.

З вітальним словом до присутніх звернувся Трибухівський сільський голова Олег Ковдрин:

«Духовна пісня єднає людей, а у нинішній час, коли ми перенасичені тривожною інформацією з фронту, наші душі зболені від втрат - це особливо важливо. Сьогоднішнє дійство потрібне, аби підтримати дух людей і, найперше, наших Захисників, які мужньо боронять Україну, тому прошу вас доєднатися до підтримки армії, та пожертвувати кошти в скриньки, які стоять при вході в зал. Наша сила в любові один до одного, у єдності та підтримці» - зазначив Олег Іванович.

Далі глядацьку аудиторію потішив калейдоскоп різноманітних жанрів духовних піснеспівів, багатобарв'я та колорит мелодики, глибина духовних мотивів та велика кількість  талановитих виконавців - своїми виступами торкалися сердець присутніх 23 колективи із Трибухівської, Бучацької, Монастириської, Товстенської, Коропецької та Теребовлянської громад. Загалом  у фестивалі прийняли участь 210 артистів:

• священники Бучацького Благочиння ПЦУ «Духовна родина»;
  • чоловічо-жіночий ансамбль «Краяни» Пилявського СБК;
  • хору «ἄξιος» церкви Покрови Пресвятої Богородиці м. Бучач;
  • солістка Леся Горлицька с. Підлісся;
  • народний аматорський ансамбль «Садківчани» клубу с. Садки;
  • ансамбль «Візерунок» міського будинку культури смт. Товсте;
  • вокальний дует у складі Любові Малярської та Михайла Гуцалюка м. Монастириськ;
  • вокальне тріо у складі Євгена Ягнича, Івана Приймака та Василя Дем’яніва клубу с. Садки;
  • Віталій Стефанишин, соліст міського будинку культури смт. Товсте;
  • квінтету «Ліра» міського будинку культури смт. Товсте;
  • вокальний жіночий ансамбль «Наддністряночка» смт. Коропець;
  • хор УГКЦ Преподобної Параскевії с. Трибухівці;
  • солістка Надія Тлуста, педагог-організатор Трибухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • зведений хор ПЦУ с. Трибухівці;
  • жіночий ансамбль «Дивограй» Медведівського сільського клубу;
  • вокальне тріо сім’ї Костишиних с. Медведівці;
  • чоловічий ансамбль «Співзвуччя» Трибухівського СБК;
  • отець Володимир Якубишин, обласний благочинний Тернопільсько-Бучацької єпархії, настоятель церкви св. Володимира м. Теребовля;
  • хор церкви Петра і Павла с. Завадівка;
  • самодіяльний народний аматорський вокальний ансамбль «Вікторія» с. Язловець;
  • камерний хор церкви Воздвиження Чесного Хреста Господнього при монастирі отців Василіян м. Бучач;
  • народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Пісенне джерело» Трибухівського СБК.

Ведучими фестивалю були Надія Тлуста та Ігор Качур, режисер-постановник Марія Іванівна Качур.

Усім учасникам вручили памятні нагороди та подяки Трибухівської сільської ради і смачні гостинці від ФГ «Гадз».

Завершився захід спільним виконання духовного гімну України «Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!»

Під час фестивалю учасники та глядачі пожертвували для підтримки ЗСУ 32 тис. 950 грн.