Третій відділ Чортківського РТЦК та СП нагадує!

Дата: 21.06.2024 13:47

Фото без описуВідповідно до вимог статті 15 Положення про військово-транспортний обов’язок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2000 року №1921 та в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року №405, з метою виконання військово-транспортного обов’язку всі підприємства, установи та організації району (міста) до 20 червня та до 20 грудня щороку зобов’язані подати Відомості щодо всіх транспортних засобів і техніки, що знаходиться в них на обліку, їх технічного стану, а також щодо громадян, які працюють на підприємстві (установі, організації) на таких транспортних засобах, для безперебійного ведення військового обліку транспортних засобів та техніки національної економіки в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки області.

В разі не надання вами вищезазначених Відомостей за визначеною формою та в визначені терміни, 3 відділ Чортківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відправить відповідні подання на адресу начальника Чортківської військової адміністрації та адресу Прокурора Чортківського району, щодо не виконання вами вимог постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року №405 «Про внесення змін до Положення про військово-транспортний обов'язок.