Трибухівська громада

Тернопільська область, Чортківський район

Чи враховується період навчання на денній формі до стажу роботи за вислугу років?

Дата: 18.06.2024 15:27
Кількість переглядів: 40

Фото без описуВідповідь: Зарахування до спеціального стажу часу навчання за денною формою у вищих і середніх спеціальних навчальних закладах, професійно-технічних навчальних закладах чинним пенсійним законодавством України не передбачено.

Водночас, період навчання за денною формою до 01 січня 2004 року зараховуються до страхового стажу відповідно до ст. 56 Закону України «Про пенсійне забезпечення». 

 

Головне управління

Пенсійного фонду України

в Тернопільській області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь