Трибухівська громада

Тернопільська область, Чортківський район

ЗАПИТУЄТЕ-ВІДПОВІДАЄМО

Дата: 18.06.2024 15:15
Кількість переглядів: 30

Фото без опису

У 2021 році призначено пенсію за вислугу років, продовжую працювати, але не за фахом. Чи маю право на перерахунок пенсії за вислугу років, два роки страхового стажу набув?

 

Відповідь: Порядок проведення перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам визначено частиною четвертою ст. 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Однак ці норми не поширюються на пенсіонерів, яким призначено пенсію за вислугу років, та які не досягли віку, встановленого ст. 26 Закону. Отже, страховий стаж, набутий особою після призначення пенсії за вислугу років, буде враховано при обчисленні пенсії після досягнення пенсійного віку.

 

 Головне управління

Пенсійного фонду України

в Тернопільській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь