РИМАР (КУЗЬ) ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ

Дата: 22.06.2024 16:15

16. 04. 1987 - 27. 01. 2015

Старший солдат, стрілець 80-ї окремої аеромобільної бригади військової частини А0284.

Помер внаслідок важких поранень, отриманих  під час оборони Донецького аеропорту.

Ігор Римар народився 16 квітня 1987 року у с. Трибухівці Чортківського району Тернопільської області. Проживав у с. Ріпинці.

Із початком війни Ігор відмовився від  заробітків за кордоном.

9 листопада 2014 року був призваний за мобілізацією та боронив нашу країну у складі 80-ї окремої аеромобільної бригади.

9 січня 2015 року отримав тяжкі поранення під час атаки російських бойовиків на новий термінал аеропорту Донецька.

У бою від розриву міни Ігорю відірвало руку, розтрощило щелепу і гортань. Більше двох тижнів воїн боровся за життя, переніс чотири операції.

Помер 27 січня 2015 у Київському військовому клінічному центрі.

Поховали Героя на цвинтарі у с. Трибухівці.

У воїна залишилися мати і дружина Леся, з якою прожив тільки 2 роки і 4 місяці.

Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). 26 серпня 2022 визнаний почесним громадянином Тернопільської області (посмертно). Нагороджений нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно). Нагороджений пам'ятною медаллю «122-й окремий аеромобільний батальон» (посмертно). Нагороджений відзнакою голови Тернопільської обласної державної адміністрації «За службу Україні» (посмертно).

ВІЧНА ПАМЯТЬ ТА ШАНА ГЕРОЮ!

НАЗАВЖДИ 27