МЕЛЬНИК МИХАЙЛО ПЕТРОВИЧ

Дата: 23.06.2024 16:14

08. 10. 1973 - 24. 04. 2022

Cолдат, водій кулеметного взводу 2 механізованого батальйону військової частини А0998.

Загинув у м. Попасна на Луганщині під час виконання бойового завдання.

Михайло Мельник народився та виріс у с. Медведівці Чортківського району Тернопільської області. Згодом одружився та проживав у с. Пишківці.

На момент вторгнення росії на територію України чоловік перебував за кордоном, однак почувши цю страшну звістку, одразу повернувся додому та став на захист  нашої країни у складі 24-ї окремої механізованої бригади (в/ч А 0998).

24 квітня 2022 року близько 18 години біля м. Попасна на Луганщині, під час стрілецького бою та артилерійського обстрілу, Михайло разом із побратимами використав для укриття приватний будинок. У результаті обстрілу будівля зазнала повної руйнації. Обшук завалів після бою результатів не дав. Нашого земляка визнали зниклим безвісти, а згодом - загиблим.

Прикро, що Михайло Мельник і досі залишається на полі бою, але рідні воїна - дружина, дочка, син, усі ми віримо, що невдовзі тіло Героя  вдасться повернути додому та гідно попрощатися з ним.

Нагороджений орденом «Хрест Героя» (посмертно).

ВІЧНА ПАМЯТЬ ТА ШАНА ГЕРОЮ!

НАЗАВЖДИ 48