МАРУСЯК ЯРОСЛАВ ГРИГОРОВИЧ

Дата: 29.06.2024 16:03

11. 04. 1976 - 05. 02. 2023

Солдат, стрілець-снайпер механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону військової частини А 4007.

Загинув біля міста Красногорівка Покровського району Донецької області під час виконання бойового завдання.

Народився у с. Киданів, проживав у с. Трибухівці.

Ярослав з перших днів війни пішов на фронт. У складі 110-ї окремої механізованої бригади (в/ч А4007) мужньо виконував бойові завдання, захищаючи незалежність України.

Загинув 5 лютого 2023 року внаслідок мінометного обстрілу біля міста Красногорівка Покровського району Донецької області.

Був справжнім патріотом своєї держави, хоробрим, рішучим та мужнім воїном, професіоналом, надійним побратимом - таким він назавжди залишиться у нашій пам'яті.

Бійця поховали із військовими почестями під синьо-жовтим стягом на кладовищі  «Федір» у  м. Бучач. Там і пролунали останні постріли військових на честь, шану і незабутню пам'ять про славного воїна, нашого земляка.

ВІЧНА ПАМЯТЬ ТА ШАНА ГЕРОЮ!

НАЗАВЖДИ 46