Дата: 07.06.2024 10:09

Згідно розпорядження сільського голови № 91-од «Про скликання сорок четвертої сесії Трибухівської сільської ради восьмого скликання» від 30.05.2024 року,  у вівторок, 11 червня 2024 року о 16:00 год., в залі засідань відбудеться сорок четверта сесія Трибухівської сільської ради восьмого скликання з дотриманням заходів безпеки у разі оголошення повітряної тривоги та з порядком денним:

1. Про намір передачі в оренду комунального майна: частини нежитлового приміщення, яке знаходиться по вул. Горішня, 48а, с. Трибухівці та  включення його в Перелік першого типу.
      2. Про намір передачі в оренду комунального майна: частини нежитлового приміщення, яке знаходиться по вул. Горішня, 48а, с. Трибухівці та  включення його в Перелік другого типу.
      3. Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться в комунальній власності Трибухівської сільської ради.
      4. Про затвердження Програми інформатизації  Трибухівської територіальної громади на 2024-2026 роки.
      5. Про затвердження Програми фінансової підтримки військової частини Збройних Сил України на 2024 рік.
      6. Про  затвердження  Програми фінансової  підтримки військової частини Збройних Сил України на 2024 рік.
      7. Про  затвердження  Програми фінансової  підтримки військової частини Збройних Сил України на 2024 рік.
      8. Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Трибухівської територіальної громади на 2023 - 2025 роки.
      9. Про внесення змін до Програми сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території Трибухівської об’єднаної територіальної громади Тернопільської області на 2023 – 2025 роки.
      10. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт вул. Котляревського в с. Трибухівці Чортківського району Тернопільської області».
      11. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт вул. Миру в с. Трибухівці Чортківського району Тернопільської області».
      12. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт вул. Завадина в с. Трибухівці Чортківського району Тернопільської області».
      13. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт вул. Шевченка в с. Пишківці Чортківського району Тернопільської області».
      14. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт вул. Нагірянка в с. Медведівці Чортківського району Тернопільської області».
      15. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Будівництво захисної споруди цивільного захисту подвійного призначення із захисними властивостями ПРУ для Пишківської ЗОШ І-ІІ ступенів за адресою: вул. Шкільна, 78, с. Пишківці  Чортківського району Тернопільської області».
      16. Про затвердження розпорядження сільського голови  № 47 «Про зміни в штатному  розписі Трибухівської сільської ради»  від 03 травня 2024 року.
      17. Про затвердження угод про передачу у 2024 році коштів у вигляді субвенції з бюджету Трибухівської сільської ради державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів.
      18. Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт на 2024 рік.
      19. Про внесення змін до сільського бюджету  на 2024 рік.
      20. Про надання одноразової матеріальної допомоги Кравець Надії Іванівні.
      21. Про надання одноразової матеріальної допомоги Тринька Ганні Василівні.
      22. Про надання одноразової матеріальної допомоги Штоник Вірі Євгенівні.
      23. Про надання одноразової матеріальної допомоги Запецькому Віталію Вікторовичу.
      24. Про надання одноразової матеріальної допомоги Днесь Сергію Михайловичу.
      25. Про надання одноразової матеріальної допомоги Михалків Марії Григорівні.
      26. Про надання одноразової матеріальної допомоги Кловак Любові Іванівні.
      27. Про надання одноразової матеріальної допомоги Лабіш Марії Василівні.
      28. Про надання одноразової матеріальної допомоги Чумак Валентині Михайлівни.
      29. Про надання одноразової матеріальної допомоги Гринів Олени Вікторівні.
      30. Про надання одноразової матеріальної допомоги  Лисиманка Володимиру Івановичу.
      31. Про надання одноразової матеріальної допомоги  Соболь Валентині Іванівні.
      32. Про надання одноразової матеріальної допомоги  Гуцул Софії Йосифівні.
      33. Про включення громадян у списки черговості.
      34. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі на (місцевості) гр. Семанишина Івана Петровича.
      35. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі на (місцевості) гр. Атаман Михайла Васильовича.
      36. Про затвердження технічних документацій із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі на (місцевості) гр. Винника Михайла Олексійовича.
      37. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі на (місцевості) гр. Донець Софії Андріївни, Донець Марії Миколаївни, Прокопишин Лесі Миколаївни.
      38. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі на (місцевості) гр. Кравець Оксани Михайлівни.
      39. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі на (місцевості) гр. Гаврилюк Зіновії Степанівни.
      40. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі на (місцевості) гр. Дулик Павлини Федорівни.