У Трибухівській громаді обговорили актуальні питання захисту прав та інтересів дітей

Дата: 05.06.2024 12:16

Фото без описуВчора,  4 червня, у  День вшанування памʼяті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф, за ініціативи Служби у справах дітей у Трибухівцях відбувся круглий стіл «Права дитини. Актуальні безпекові виклики 2024».

Захід відбувся за участі Трибухівського сільського голови, працівників  КУ «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради», Служби у справах дітей, відділу соціального захисту населення, відділу земельних ресурсів, архітектури та містобудування  і представників поліції.

Присутні обговорили питання соціального захисту дітей Трибухівської громади, розглянули найбільш  поширені порушення прав та інтересів дітей, зафіксованих на території громади, та напрацювали шляхи їх подолання.