1 червня світова спільнота відзначає День захисту дітей

Дата: 01.06.2024 08:36

Дорогі діти!

Вам доводиться жити і дорослішати у складний  час випробувань, коли наша країна стала епіцентром найважливіших світових подій!

Вже вкотре це найбажаніше для вас свято затьмарене несправедливою війною, яка безжально руйнує ваші мрії, право на життя у вільній країні під мирним небом.

Тому ми, дорослі, робимо все можливе, щоб убезпечити вас від усіляких негараздів, сприяємо вашому всебічному розвитку, огортаємо вас любов’ю і підтримкою.

Ви, любі діти, майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні, на вас ми покладаємо надії, для вас ми працюємо і змінюємо нашу громаду на краще.

У цей день бажаю вам безхмарного та радісного дитинства. Нехай ваші дитячі серця відчувають тепло та любов, усмішка повсякчас прикрашає ваші обличчя, а очі сяють від щастя.

Дякуємо Збройним Силам України, захисникам і захисницям, які виборюють Перемогу для цілого народу, стоять на захисті нашого спокою, даючи можливість у ці неспокійні дні вітати дітей зі святом.

З найщирішими побажаннями Трибухівський сільський голова Олег КОВДРИН!