Шановні учні, вчителі, батьки! Дорогі випускники!

Дата: 31.05.2024 10:29

Вітаю вас із завершенням навчального року.

Сьогодні передзвін останнього шкільного дзвоника  – це гучна подяка нашим воїнам за можливість жити, навчатися, навчати, мріяти і вірити.

Школярам він сповіщає про початок літніх канікул, сповнених яскравих вражень. Тож бажаю вам гарно відпочити, набратися сил, наснаги і з бадьорим настроєм та бажанням до нових знань повернутись за шкільні парти.

Водночас свято останнього дзвоника завжди має трішки гіркий присмак, адже для наших випускників він прозвучить востаннє… Памятайте, дорогі діти,  у вас є безцінне багатство – знання, які ви отримали у рідній школі. Тому, з цим скарбом впевнено йдіть по житті, обирайте вищі навчальні заклади, які вам до душі і майбутню професію, що приноситиме задоволення.

Висловлюю слова подяки батькам, які спонукали дітей до навчання, і педагогам, які ділилися своїми знаннями. Саме завдяки вашим старанням ми маємо свідому, культурну та освічену націю.

Бажаю всім міцного здоров’я, щасливої долі, творчих успіхів та відкриттів, вагомих здобутків у всіх задумах та починаннях.

Нехай цей хвилюючий останній дзвоник пролунає у кожному серці з  радісним настроєм та вірою у завтрашній день та Перемогу!

Теплого і мирного літа!

З найщирішими побажаннями Трибухівський сільський голова Олег КОВДРИН!