Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 30.05.2024 16:41

Фото без опису30 травня у Трибухівській сільській раді відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, серед основних завдань якої - сприяння в забезпеченні реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та запобігання дитячій бездоглядності.

Під час засідання розглянуто 8 питань порядку денного, зокрема щодо правочинів з житлом, надання статусу дитині, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, взяття на облік сім’ї, котра опинилась у складних життєвих обставинах, затвердження персональних міждисциплінарних команд та індивідуальних планів дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Члени комісії детально обговорили та проаналізували кожне питання й ухвалили рішення, спрямовані на захист прав та інтересів неповнолітніх.