Гаївки у Трибухівській громаді: відроджуємо давні традиції!

Дата: 14.05.2024 14:14

Фото без описуВеликодні дійства, які стали символом об’єднання та віри в мирне майбутнє, провели минулого тижня у Трибухівцях та Пиляві.

Гаївки, веснянки, плетіння Великодніх кошиків, декорування віночків, розпис писанок, створення сирних кульок, прикрашання пасок – ось, чим були насичені ці події. Кожен охочий міг поласувати вишуканими сирами від ТМ «Семеро козенят», смачною ухою та ароматним запеченим бараном.

Під час дійства проводився збір коштів для підтримки ЗСУ.

Трибухівський сільський голова Олег Ковдрин привітав усіх присутніх з Світлим Христовим Воскресіння та подякував організаторам і спонсорам свята та Збройним Силам України, кожному та кожній, хто стоїть на сторожі нашого  життя, і побажав усім найголовнішого – мирного неба над головою та Перемоги.

"У час, коли ворог нищить українські надбання і культуру, ми повинні відроджувати звичаї і привчати до них молоді покоління" - зазначив Олег Іванович.

Головною натхненницею та меценаткою свята була засновниця торгової марки «Семеро Козенят»  - Лілія Прокіпчук.

Також спонсорську допомогу для проведення свят надав Петро Гадз та ТОВ «Гадз-Агро».

Своїми чарівними голосами присутніх тішили народний ансамбль "Пісенне джерело" та дівочий ансамбль "Кралечки"  Трибухівського СБК, ансамбль "Вікторія" Пилявського СБК, учні Пилявської та Новоставської шкіл, працівники відділу освіти, культури, молоді і спорту Трибухівської сільської ради.