Вчора, 28 квітня, у Пишківцях вшанували загиблого Героя Михайла Мельника

Дата: 29.04.2024 11:50

Час неможливо зупинити. Але він не зітре з нашої пам'яті імена Героїв сьогодення – земляків, які віддали життя у війні за Україну. Серед них – Михайло Мельник, житель села Пишківці.

На момент вторгнення росії на територію України чоловік перебував за кордоном, однак почувши цю страшну звістку, одразу повернувся додому та став на захист  нашої країни.

24 квітня 2022 року у результаті стрілецького бою та артилерійського обстрілу у м. Попасна Луганської обл. загинув на 49-му році життя.

Вчора у Пишківцях відбувся мітинг-реквієм,  приурочений другій річниці з дня загибелі захисника.

На честь воїна і його жертовного подвигу у центрі села  відкрили банер пам’яті.

Ця подія об’єднала рідних Михайла, друзів, односельчан, побратимів, духовенство, представників влади, місцеву молодь та усіх небайдужих.

Присутні хвилиною мовчання вшанували Героя та помолились за його душу.

Зі словами співчуття та підтримки до рідних воїна звернувся Трибухівський сільський голова Олег Ковдрин.

На захід також завітали представники 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила, у складі якої проходив службу захисник. Офіцер Володимир Турчак вручив дружині орден «Хрест Героя», яким Михайла нагороджено посмертно.

Пам’ятаймо про жертовність Михайла...

Його відвага та безкорисливість стали невмирущим символом патріотизму і відданості ідеалам свободи та незалежності.

Щирі співчуття рідним та вічна шана Герою.

Фото без описуФото без опису