У Бучацькому управлінні Тернопільського ОЦЗ відбувся захід для вимушено переміщених осіб з числа безробітних

Дата: 26.04.2024 09:43

Фото без опису23 квітня 2024 року в приміщенні Бучацького управління відбувся  захід для вимушено переміщених осіб з числа безробітних.

На захід було запрошено головного юриста сектору ”Бучацького бюро правничої допомоги” - Ковалівську Тетяну та представника громадської організації ”Рука допомоги UA” - Белошапко Ольгу.

Тетяна Ковалівська надала вичерпну інформацію щодо новацій та змін у законодавстві для даної категорії громадян, поінформувала присутніх про їхні можливості щодо реалізації права на легальне працевлаштування за місцем перебування.

Оля Белошапко, в свою чергу, розповіла учасникам заходу про організацію, її поле діяльності та можливості.

Вагомий акцент було зроблено на тому, що особи з числа вимушено переміщених мають можливість на абсолютно безкоштовних умовах прийти і заявити про себе, звернутися з власною ініціативою щодо участі в органязації, також допомогти іншим отримати інформацію про дану структуру. Тому  що організація всліяко сприяє розвитку їх особистості, як духовному так і професійному.

А фахівець управління Наталія Хабурська  вкотре пригадала присутнім про їхні можливості, як клієнтів Служби зайнятості. А це  всі активні програми , що є актуальними сьогодні, зокрема- отримання мікрогрантів для створення чи розширення власної справи, можливість отримання ваучера на навчання,  можливість проходження навчання на загальних засадах).

Загалом захід пройшов в мега теплій атмосфері і був дуже вагомим та корисним для присутніх.

Начальник управління                 Олександра ОТКИДАЧ