З Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Дата: 15.03.2024 17:42

Шановні працівники

комунального підприємства "ВІЛЬХОВЕЦЬ"!

Щиро вітаю вас з професійним святом та висловлюю вдячність за нелегку і вкрай важливу роботу – забезпечення комфортних умов життя громадян.

Сьогодні для кожного з нас комунальні блага стали звичною нормою життя, і зачасту люди не замислюється над тим, скільки потрібно докласти сил для їх стабільного функціонування.  Тож запорукою успішного розвитку житлово  – комунальної сфери є високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи та оперативність у виконанні поставлених завдань.

Кожна пора року ставить перед вами свої виклики і обсяги роботи, але ремонт приміщень комунальної сфери, благоустрій населених населених пунктів, озеленення та зовнішнє освітлення вулиць – це та буденна робота комунальників, яка робить нашу громаду кращою, створює комфорт, хороший настрій та гарне самопочуття її мешканцям.

Висловлюю вам  щиру вдячність та повагу за невтомну працю й відданість обраній професії. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, достатку та впевненості в завтрашньому дні, здійснення життєвих планів та сподівань.  Колективу комунального підприємства згуртованості та взаєморозуміння, і щоб у відносинах із споживачами завжди панувала атмосфера партнерства та взаєморозуміння.

Зповагою, Олег КОВДРИН, Трибухівський сільський голова!