З Днем українського добровольця!

Дата: 14.03.2024 13:09

Фото без описуШановні добровольці, захисники України!

14 березня ми вшановуємо Ваш подвиг і проявляємо повагу до вас – тих, хто не чекаючи мобілізації, першими записалися у добровольчі батальйони, аби зупинити ворога.

Такий вчинок – це найвищий прояв патріотизму і любові до рідної землі. Невідомо, якою б склалася подальша доля України, якби найвірніші сини та доньки українського народу своєчасно не стали на її захист, ризикуючи власним життям.

Сьогодні ворог все ще не здоланий. Проте з такими людьми, як наші сміливі добровольці, які наповнені силою, мужністю та жагою до свободи, ми досягнемо свого. Воля у нас в крові, незалежність – це те, що належить нам по праву.

Шановні добровольці, дорогі наші земляки, ми схиляємо голови перед Вашим подвигом і самопожертвою. Висловлюємо щиру вдячність Вашим сім’ям, які проявляють не меншу мужність, чекаючи Вас додому, слугують Вам міцним тилом і оберігають Ваше життя щирими молитвами.

Сердечно вітаю Вас та бажаю миру, витримки, здоров’я Вам та Вашим сім’ям! Нехай жодне серце не зупиниться на полі бою, нехай Богородиця захистить Вас від ворожої кулі, а Господь допоможе перемогти у війні.

Слава українським добровольцям! Слава ЗСУ!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою, Олег КОВДРИН, Трибухівський сільський голова.