Засідання Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому, насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми

Дата: 13.03.2024 17:28

12 березня 2024 року відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому, насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми Трибухівської сільської ради.

У ході засідання обговорено план роботи Координаційної ради на 2024 рік, розглянуто питання взаємодії суб’єктів з надання допомоги постраждалим від домашнього насильства у Трибухівській територіальній громаді, надання комплексу соціальних послуг особам, які постраждали від домашнього насильства. Поліцейський офіцер громади Олег Кулик повідомив про рівень домашнього насильства в Трибухівській територіальній громаді станом на 1 березня 2024 року.

За результатами розгляду питань, які були заслухані на Координаційній раді прийнято відповідні рішення.