ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ПІДЗЕМНИХ КАБЕЛІВ В НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ ТРИБУХІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ !

Дата: 13.03.2024 09:12

До уваги жителів Трибухівської ОТГ. ВАТ «Тернопільобленего» в особі Бучацького РЕМ доводить до вашого відома, що в межах населених пунктів громади по вулицях та земельних наділах проходять кабельні лінії 10-0,4 кВ.

Уздовж підземних кабельних ліній електропередач визначено охоронну зону у вигляді земельної ділянки, обмеженої вертикальними площинами, що віддалені по обидві сторони лінії від крайніх кабелів на відстані 1 метра.

Порядок проведення робіт в охоронних зонах.

Забороняється в охоронних зонах кабельних ліній виконувати будь-які дії, що можуть порушити нормальну роботу електричних мереж, спричинити їх пошкодження або нещасні випадки, а саме:

- зводити будинки, споруди будь-якого призначення, виконувати будівельні роботи;

- влаштовувати будь-які звалища, складати добрива, корми, торф, солому, дрова, інші матеріали, розпалювати вогнища;

- саджати дерева та інші багаторічні насадження;

- виконувати роботи із застосуванням ударних механізмів, скидати вантажі масою понад 5 тон, скидати і зливати їдкі і ті, що спричиняють корозію, речовини, пально-мастильні матеріали.

Юридичні та фізичні особи несуть адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення Правил охорони електричних мереж.

Відповідно до Правил охорони електричних мереж підприємства, установи, організації, окремі громадяни у разі відведення їм під забудову земельних ділянок, на території яких розташовані електричні мережі, зобов'язані завчасно погоджувати будівництво з Бучацьким РЕМ.

Всі роботи у межах охоронних зон повітряних і кабельних ліній електропередач, трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів і пристроїв здійснюються виключно під наглядом представника Бучацького РЕМ.

Наголошуємо, що у разі виявлення кабелю, не позначеного у технічній документації на виконання робіт, слід негайно припинити роботи, вжити заходів для забезпечення збереження кабелю і повідомити про це Бучацький РЕМ за телелефонами:

2-14-33, 2-64-33