Спільна нарада щодо проведеннядержавно-громадської операції «Діти вулиці. Вокзал»

Дата: 28.02.2024 16:31

27 лютого 2024 року відбулась спільна нарада щодо проведення в територіальній громаді державно-громадської операції «Діти вулиці. Вокзал.» за участі працівників служби у справах дітей та поліцейського офіцера громади відділення поліції № 2 (м. Бучач) Чортківсько РВП ГУНП в Тернопільській області.

На зустрічі обговорили алгоритм дій, щодо співпраці та обміну інформацією для своєчасного реагування та вжиття заходів щодо виявлення безпритульних та бездоглядних дітей, попередження нещасних випадків внаслідок розваг поблизу водоймищ, занедбаних будівель та інших територій з підвищеним ризиком, дотриманням правил поведінки на вулиці та ігрових майданчиках, профілактичної роботи з неповнолітніми, які вчинили правопорушення.

Фото без описуФото без опису