Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 31.01.2024 18:16

30 січня  2024 року відбулось перше у цьому році засідання комісії з питань захисту прав  дитини при виконавчому комітеті Трибухівської сільської ради. Вів засідання Трибухівський сільський голова Олег Іванович Ковдрин.

На порядок денний було винесено  5 питань спрямованих на захист прав та інтересів дітей. Зокрема комісійно було прийнято рішення:

- про надання дозволу на укладення договору дарування житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами право користування, яким мають неповнолітні  діти  ( 2 питання);

-  про дарування об’єктів нерухомого майна на ім’я малолітньої дитини;

- про доцільність позбавлення батьківських прав батька відносно малолітніх дітей;

- про перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Члени комісії мали можливість ознайомитись з документами по даних справах, задати питання запрошеним. По кожному питанню прийнято відповідне рішення, яке спрямоване на   захист прав та свобод  дітей.