Дата: 29.01.2024 17:40

Згідно розпорядження сільського голови № 20-од «Про скликання сорокової сесії Трибухівської сільської ради восьмого скликання» від 19.01.2024 року,  у четвер, 01 лютого 2024 року о 16:00 год., в залі засідань відбудеться сорокова сесія Трибухівської сільської ради восьмого скликання з дотриманням заходів безпеки у разі оголошення повітряної тривоги та з порядком денним:

1. Про виконання сільського бюджету   за 2023 рік.
    2. Про виконання програм сільської ради у 2023 році.
    3. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Трибухівської обєднаної територіальної громади у 2023 році.
    4. Про результати ревізії окремих питань Відділу освіти, культури, молоді та спорту Трибухівської сільської ради.
    5. Про затвердження Програми «Організація суспільно-корисних оплачуваних робіт для осіб, що ухиляються від сплати аліментів у 2024 році».
    6. Про затвердження програми «Організація громадських робіт для тимчасової зайнятості населення в 2024 році».
    7. Про внесення змін до Програми створення місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Трибухівської територіальної громади на 2023-2025 роки.
    8. Про затвердження Програми сприяння територіальній обороні в Тернопільській області та інших підрозділів Збройних Сил України на 2024-2025 роки.
    9. Про затвердження Положення про надання матеріальної допомоги громадянам з особливими соціальними потребами, які проживають на території Трибухівської територіальної громади.
    10. Про внесення змін до сільського бюджету  на 2024 рік.
    11. Про розгляд заяви Коновала Ярослава Михайловича.
    12. Про розгляд заяви Перога Сергія Івановича.
    13. Про розгляд заяви Їжука Володимира Івановича.
    14. Про розгляд заяви Слободяна Івана Левковича.
    15. Про розгляд заяви Лисишина Іллі Васильовича.
    16. Про розгляд заяви Галило Романа Михайловича.
    17. Про розгляд заяви Лащевського Сергія Петровича.
    18. Про розгляд заяви Климка Івана Степановича.
    19. Про розгляд заяви Павлів Марії Ярославівни.
    20. Про розгляд заяви Било Михайла Михайловича.
    21. Про розгляд заяви Бибеля Бориса Павловича.
    22. Про розгляд заяви Качмар Ольги Мирославівни.
    23. Про надання щорічної основної відпустки сільському голові.
    24. Про затвердження Правил благоустрою Трибухівської сільської ради.
    25. Про делегування повноважень.
    26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної форми власності в с. Цвітова.
    27.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної форми власності в с. Медведівці.
    28. Про надання дозволу на поділ земельних ділянок комунальної власності.
    29.  Про включення громадян у списки черговості.
    30. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі на (місцевості) гр. Бойко Оксани Іллівни.
    31. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі на (місцевості) гр. Винярського Дмитра Михайловича.
    32. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі на (місцевості) гр. Костишин Любомири Романівни.
    33. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі на (місцевості) гр. Мацьків Ніни Василівни.
    34. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою по зміні цільового призначення гр. Захарчук Надії Олександрівни.
    35.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі на (місцевості) гр. Злагоди Галини Зіновіївни.
    36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва власнику земельної частки (паю) по колишній  с.с. «Вільна Україна» гр. Триньці Світлані Зіновіївні.
    37. Про погодження передачі земельних ділянок в суборенду ФГ «Щедрий колос».
    38. Про укладання додаткової угоди до договору оренди землі від 06.11.2009 року б/н із зміною сторони «Орендодавця».
    39. Про вилучення земельної ділянки з постійного користування ТзОВ «Перспектива-2».