Безпечна міграція, безпечне працевлаштування в Україні та за кордоном

Дата: 17.01.2024 14:46

16 січня 2024 року шукачі роботи Бучацького управління взяли участь в заході на тему  "Безпечна міграція, безпечне працевлаштування в Україні та за кордоном" за участю представника громадської організації " ВІДРОДЖЕННЯ НАЦІЇ "  Ольги Горошко.

Спікерка наголосила, що торгівля людьми – це неприпустиме порушення прав людини. Особлива увага зосереджувалась на тому, як міграційні процеси можуть впливати на стан суспільства в цілому, розвиток та функціонування економіки країни з накладенням відголосків війни.

Ольга Горошко надала вичерпну інформацію як, де, через кого цивільне населення, яке зазнало експлуатації чи насильства, може отримати комплексну допомогу

На заході були озвучені також цифри за оцінками Представництва Міжнародної організації з  міграції в Україні , які говорять про те , що сьогодні більшість постраждалих – це молодь віком до 35 років, а 60% постраждалих від торгівлі людьми, які звернулися по допомогу від МОМ – чоловіки.

Учасники резюмували зустріч  терміном: Потрапити в пастку торгівців людьми можна як за кордоном так і в межах своєї країни. Треба пам’ятати лише про те, що тільки поінформованість і обізнаність громадян з питань  захисту своїх прав, дозволяє навчитися ефективно використовувати конкретні ситуації, що виникають на цьому етапі, вберегти бажаючих працювати за кордоном від невиваженого кроку та ризику.