Заходи щодо зустрічі кортежу загиблого воїна Дурди Ігоря.

Дата: 04.01.2024 16:48

Фото без описуЗавтра, 5 січня 2024 року, з Тернополя має вирушити кортеж із загиблими воїнами ДУРДОЮ ІГОРЕМ ПЕТРОВИЧЕМ (с.Трибухівці) та МИМРИКОМ ВАСИЛЕМ БОГДАНОВИЧЕМ (с.Білявинці), які загинули захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.

Зустріч двох захисників запланована по центральній дорозі, на з'їзді у село Старі Петликівці.

Кортеж з тілом загиблого воїна Ігоря ДУРДИ, по селу Трибухівці, буде рухатися за таким маршрутом:

- зупинка та молебень на Язловецькому перехресті біля фігури Матері Божої;

- зупинка та панахида біля Хреста у центрі села Трибухівці;

- від Хреста похід за автомобілем з домовиною військового до рідної домівки за адресою Б.Хмельницького, 6, с.Трибухівці,  де відразу ж заплановано відправу чину Парастасу за загиблим захисником України.

Прохання до всіх, виявити   шану та повагу Героям, вийти   орієнтовно  о 11:30 год.  до визначених місць та утворити живий ланцюг, щоб помолитись та гідно зустріти воїнів, які боронили українську землю від російського окупанта.

Щирі співчуття - рідним і близьким загиблих захисників.

Вічна слава Героям!