Профінформаційний захід для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 22.12.2023 15:34

21 грудня  в приміщенні Бучацького управління відбувся  профінформаційний захід  для внутрішньо переміщених осіб із залученням соціальних партнерів- представника відділу №2 соціального захисту населення Чортківської РВА Ірини Ярославівни Нагайовської.

Ірина Нагайовська ознайомила шукачів роботи зі змінами в законодавстві щодо грошових виплат особам даної категорії, нововведень, що стосуються зайнятості таких людей. Присутні задавали питання, обговорювали шляхи отримання виплат.

Також на заході була присутня начальник  управління Олександра Откидач, яка, в свою чергу, надала статистичну інформацію щодо можливості та перспектив працевлаштування осіб з  числа ВПО, Участі в суспільно корисних роботах,  отримання  мікрогрантів, ваучерів на навчання, та проходження професійного навчання для отримання професій, що є актуальними на ринку праці регіону.

Провідний фахівець з питань зайнятості Бучацького управління Наталія Хабурська ознайомила з базовим курсом самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях та Всеукраїнською програмою ментального здоров'я  ТИ ЯК?

В заході взяли участь 6 осіб з числа ВПО.