Вифлеємський Вогонь Миру у Трибухівській територіальній громаді

Дата: 19.12.2023 16:42

Сьогодні представники Бучацького «Пласту» завітали до Трибухівської територіальної громади та передали сільському голові Олегу Ковдрину Вогонь Миру, запалений у Вифлеємі.

Сільський голова дякуючи пластунам за традиційно переданий напередодні Різдвяних свят Вифлеємський вогонь та вручаючи  діткам солодкі подарунки, зазначив: «На жаль, війна в Україні продовжується. Щодня, щосекунди, ми виборюємо свою незалежність, право на життя у вільній країні. Тільки завдяки Збройним Силам України, ми маємо змогу приймати у нашому краї Вифлеємський вогонь та з надією чекати на Різдво… Сьогодні кожний охочий житель Трибухівської територіальної громади може принести у свою домівку Вифлеємський вогонь – символ добра, єднання та віри у нашу Перемогу. Тож, нехай світло цього вогню принесе мир на нашу українську землю та наблизить нашу Перемогу!».

Фото без описуФото без опису