Видача посвідчення водія

Дата: 13.12.2023 15:09

Обмін посвідчення водія – у ЦНАПі !

Часто трапляються ситуації коли виникає потреба обміняти посвідчення водія при втраті, викраденні документа, зміні анкетних даних, заміні посвідчення водія старого зразка на новий, а найбільш популярною послугою є обмін тимчасового посвідчення водія виданого на два роки, на постійне – зробити це швидко та без черг Ви маєте можливість у Центрі надання адміністративних послуг селі  Трибухівці.

Перелік необхідних документів для отримання послуги:

• паспорт громадянина України;
  • витяг з реєстру Територіальної громади про місц проживання особи;
  • довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків;
  • документи, що підтверджують зміну персональних даних особи (у разі потреби свідоцтво про шлюб або свідоцтво про зміну імені або прізвища);
  • посвідчення водія (крім випадків відновлення посвідчення водія у зв’язку з втратою документа).

Окрім того, завдяки ефективній взаємодії та продуктивній співпраці ЦНАП та Сервісного Центру МВС Ви маєте можливість отримувати у ЦНАПі села Трибухівці наступні послуги, які надає Сервісний центр МВС, а саме:

• Реєстрація, перереєстрація колісних транспортних засобів усіх категорій з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків (За наявності повного пакету документів.)
  • Зняття з обліку транспортного засобу за вибракуванням (зняття з реєстрації за наявності свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків);
  • Видача посвідчення водія на право керування транспортними засобами;

Звертаємо Вашу увагу, що висновок про експертне дослідження транспортного засобу у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 13 червня 2023 р. N° 599 не є обов’язковим і здійснюється за бажанням покупця.

Отримати детальну консультацію щодо переліку документів та порядку надання послуг можна звернувшись за номером телефону у відділі ЦНАП у робочий час :