Українські підприємці зможуть безкоштовно навчатися в Stanford Graduate School of Business

Дата: 11.12.2023 12:28

Українські підприємці зможуть безкоштовно навчатись в Stanford Graduate School of Business

CfE accelerator Українського Католицького Університету спільно зі Stanford Graduate School of Business запрошує 42 українських підприємців малого та середнього бізнесу взяти участь у навчальній програмі в одній з найкращих бізнес-шкіл світу – Stanford Ignite Ukraine.

Реєстрація: 4/12 – 30/12
Тривалість: 7 тижнів
Формат: 4 тижні онлайн, 3 тижні офлайн в Кампусі
Deadline: 30 грудня, 23:59

Про програму

Stanford Ignite Ukraine покликана сприяти розвитку українських підприємців, забезпечуючи їх доступом до найкращих навчальних та мережевих ресурсів зі світу бізнесу. Програма розроблена так, щоб надати комплексний досвід учасникам, зокрема 3-тижневий візит та інтенсивні заняття на кампусі Stanford GSB під керівництвом та менторством провідних викладачів.
Ідейною натхненницею програми є Наталія Анон, членкиня правління Фундації УКУ, друг і партнер УКУ, яка, закінчивши Stanford GSB, мріяла поділитись з українцями подібним досвідом.

Програма надасть фундаментальні інструменти: починаючи від побудови бізнес-моделей, маркетингу до фінансів та дизайн-мислення. Окрім цього, учасники матимуть змогу практично застосувати отримані знання, працюючи в командних проектах, яких згодом презентують перед інвесторами, експертами та іншими підприємцями Кремнієвої долини.

CfE accelerator прагне допомогти українським власникам малого та середнього бізнесу зростати, втілювати інновації та вдосконалювати свої підприємства завдяки набутому досвіду на програмі. І як результат – підвищувати їх конкурентоспроможність в глобальній екосистемі та зміцнювати економіку України.
Запалюємо українських підприємців трансформувати майбутнє України!

Хто може взяти участь

Власники малих та середніх бізнесів, які прагнуть їх розвивати, впроваджувати інновації, запускати нові продукти/послуги, масштабуватись, залучати інвестиції, виходити на нові ринки чи мають інші ідеї зростання. Це буде основна мотивація, за якою ми обиратимемо учасників.

Деталі на нашій сторінці у Фейсбуці:

або