Свято Св.Миколая у Трибухівській громаді

Дата: 11.12.2023 10:01

День святого Миколая – це свято, яке уособлює маленьке диво, приносить в кожну оселю радість, надію та любов. Напевно, кожна людина найбільше чекає Святого Миколая, який щедро дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, леліє в серцях світлі почуття доброти, радості і втіхи.

З початком війни в Україні мрії як дорослих , так і дітей трансформувалися в одне єдине спільне на всіх бажання - здобути Перемогу.

Цьогоріч день св.Миколая  вперше відзначався 6 грудня , одночасно зі святкуванням Дня Збройних сил України, що ще більше підсилює віру української нації у перемогу добра над злом.

В рамках благодійної акції «До нас завітав Миколай», Миколай із солодкими подарунками завітав  до  дітей із сімей учасників АТО/ООС, дітей захисників (захисниць) України, дітей і людей похилого віку з числа ВПО, дітей які виховуються в сім’ях , які опинилися в складних життєвих обставинах, людей похилого віку.

Тож, нехай це свято вселить в нас любов, надихне на добрі справи! Адже найцінніше, що ми можемо подарувати людям, – це наші любов і турбота!