Дата: 30.11.2023 17:48

Згідно розпорядження сільського голови № 173-од «Про скликання тридцять восьмої сесії Трибухівської сільської ради восьмого скликання» від 24.11.2023 року,  у понеділок, 04 грудня 2023 року о 16:00 год., в залі засідань відбудеться тридцять восьма сесія Трибухівської сільської ради восьмого скликання з дотриманням заходів безпеки у разі оголошення повітряної тривоги та з порядком денним:

1. Про затвердження Стратегії розвитку Трибухівської територіальної громади на 2024-2028 роки.
    2. Про затвердження Програми з технічної підтримки системи електронного документообігу.
    3. Про затвердження програми створення місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Трибухівської сільської ради на 2023-2025 роки.
    4. Про затвердження плану роботи Трибухівської сільської ради на 2024 рік.
    5. Про затвердження плану діяльності з підготовки  регуляторних  актів Трибухівської  сільської  ради на 2024 рік.
    6. Про внесення змін до сільського бюджету на 2023 рік.
    7. Про внесення змін до рішення сесії Трибухівської сільської ради

№ 894 від 14.12.2022 року «Про затвердження структури Трибухівської сільської ради, штатного розпису та кошторису витрат на утримання апарату Трибухівської сільської  ради,  умов оплати праці працівників і посадових осіб місцевого самоврядування  на 2023 рік».

1. Про розгляд заяви Перехресної Надії Дмитрівни.
    2. Про розгляд заяви Микуляка Івана Михайловича.
    3. Про розгляд заяви Днесь Віри Михайлівни.
    4. Про розгляд заяви Погонця Ігоря Олеговича.
    5. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність в с. Мартинівка.
    6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність в с. Трибухівці.
    7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під сільський стадіон с. Цвітова.
    8. Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки для рибогосподарських потреб.
    9. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Стельмах Марії Михайлівни.
    10. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Олексевич Марії Іванівни.
    11. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Осадців Іванни Іванівни.
    12. Про включення громадян у списки черговості.
    13. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з наступною передачею в оренду гр. Міщанчуку Віталію Івановичу.
    14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Водовіз Івана Андрійовича.
    15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду  ФГ «Щедрий колос-2017».
    16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Юринца Петра Степановича.