Тернопільська область, Бучацький район

Урочиста лінійка присвячена відкриттю та освяченню меморіальної дошки

Дата: 30.01.2018 17:50

26 січня 2017 року на подвір’ї Трибухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася урочиста лінійка присвячена відкриттю та освяченню меморіальної дошки, присвяченої герою-«кіборгу» України Римарю (Кузь) Ігорю Миколайовичу, який загинув під час оборони Донецького аеропорту, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України.

На лінійку до школи запрошені учасники АТО, мати загиблого Кузь Ореста Василівна, дружина Леся, священики громадських релігійних організацій  Трибухівської громади, священик релігійної громади с. Ріпинці та представники влади – Трибухівської сільської ради.

Крім того, після освячення меморіальної дошки, присутні пішою ходою відправилися до могили загиблого героя, де було відправлено панахиду з нагоди 3-ї річниці дня смерті Ігоря Римаря (Кузь).