Захід у Пишківській ЗОШ І-ІІ ступенів

Дата: 09.11.2023 15:44

09 листопада 2023 року провідним фахівцем відділу кар’єрного консультування Бучацького управління Чортківської філії Тернопільського обласного центру зайнятості проведено груповий профінформаційний захід для здобувачів освіти Пишківської ЗОШ І-ІІ ступенів Трибухівської громади на тему ” Твоє майбутнє в твоїх руках “ в рамках якого хлопці та дівчата мали можливість стати учасниками цікавих та корисних обговорень.

Наталія Хабурська спрямувала увагу присутніх  на вимоги та особливості формування інтересу до тих видів діяльності, які користуються попитом у роботодавців, уникнення помилок у прийнятті такого важливого рішення, як вибір професійної долі, адже чим більше такі школярі будуть знати про професії, навчальні заклади, особливості місцевого чи регіонального  ринку праці, тим більш усвідомлено вони будуть підходити до вибору свого подальшого життєвого шляху.

Деякі з учнів висловили власні припущення про те , що коріння професійного самовизначення проростає ще у школі, а створене нами середовище дозволяє випускникам подолати життєві труднощі щодо вибору професії, підготуватися до власного професійного «Я» та успішно інтегрувати його у наше суспільне «МИ».