Ансамбль "Пісенне джерело" підтвердили, що вони достойні звання "Народний"

Дата: 08.11.2023 16:38

Вчора, 8 листопада, у Трибухівському сільському будинку культури всі бажаючі мали змогу насолодитися чудовим співом у виконанні народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Пісенне джерело» Трибухівського СБК та звичайно ж підтримати виконавців у підтвердженні ними звання «Народний».

У будинку культури радо зустріли глядачів, які прийшли насолодитися концертним дійством, а заразом і членів атестаційної комісії, які оцінювали виступ вокалістів, у складі:

• Володимир Вермінський - директор Тернопільського обласного методичного центру народної творчості;
  • Іван Виспінський - провідний методист Тернопільського обласного методичного центру народної творчості;
  • Олексій Лещишин - провідний методист Тернопільського обласного методичного центру народної творчості;
  • Вікторія Кривоніс - провідний методист Тернопільського обласного методичного центру народної творчості.

Ансамбль «Пісенне джерело» складається з людей, які віддаються мистецтву з усією душею, допомагають зберегти історичну пам’ять та збагачують культурне життя нашої територіальної громади.

Пісенні твори у виконанні ансамблю не залишили байдужими членів комісії, яка по закінченню дійства винесла свій вердикт – порушити клопотання перед Департаментом культури та туризму Тернопільської ОВА про підтвердження звання «Народний».

Тож вітаємо колектив «Пісенне джерело», дякуємо за вашу пісенну майстерність та бажаємо невичерпних творчих сил, натхнення та подальших перемог задля відродження та збереження українських традицій!