Зустріч «Апробація соціальної послуги соціального супроводу сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах»

Дата: 25.09.2023 17:58

21 вересня 2023 року директорка КУ «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради» Анжеліка Міщанчук приймала участь у підсумковій зустрічі «Апробація соціальної послуги соціального супроводу сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах»  у м. Києві.

Проект Державного стандарту соціальної послуги соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, розроблено Мінсоцполітики у співпраці з проектом «Супровід урядових реформ в Україні» (проект SURGe), що виконується Alinea International Ltd. за підтримки Уряду Канади.

Результат пілотування  презентували за участі Міністерки соціальної політики Оксани Жолнович. На заході також вручали сертифікати та подяки  соціальним працівникам, які беруть участь у  проекті.

«Хочу подякувати тим соціальним працівникам, які не бояться йти в експеримент, які мають сміливість не боятися змін, навчатися новому і трансформувати себе у професії. Це ті якості, які мають бути визначальними у новій соціальній політиці, яку ми будуємо», - зазначила Міністерка соцполітики Оксана Жолнович.

За результатами апробації проект Державного стандарту буде доопрацьовано для подальшого затвердження.