Трибухівська ТГ отримала допомогу від Благодійної організації «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез»

Дата: 25.09.2023 13:53

21 вересня 2023 року відбулася  зустріч у рамках проєкту "Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб".

Відбулась офіційна передача устаткування для КУ «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради», Пилявського та Цвітівського старостинського округу. Отримано 3 комплекти устаткування, до яких входять: ноутбуки, МФУ, роутери, жорсткі диски, джерела безперебійного електропостачання.

В 2023 році благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» реалізує проєкт, мета якого – забезпечення інституційної підтримки установ соціального захисту населення. Протягом року команда здійснювала оцінку потреб управлінь соцзахисту та забезпечила їх новою технікою задля облаштування робочих місць. Це вдалося здійснити завдяки підтримці Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН).

За підсумками зустрічі відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Трибухівською радою та Благодійною організацією «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез».