Мешканців Трибухівської ТГ запрошують вступати до лав бригади ОШБ НП "Лють"

Дата: 21.09.2023 16:54

21 вересня 2023 року працівниками управління головної інспекції Тернопільської області спільно із працівником кадрового забезпечення ВП №2 (м.Бучач) Чортківського РВП проведено робочу зустріч з представниками Трибухівської громади в ході чого поліцейськими доведено основні завдання та функції управління головної інспекції.
Окрім цього основним напрямком бесіди це протидія збройній агресії проти України. Важливий елемент боротьби це участь кожного громадянина у відновленні суверенітету та територіальної цілісності держави. В ході розмови доведено інформацію щодо участі в конкурсі до об'єднаної штурмової бригади Національної поліції "ЛЮТЬ" мешканцями громади. За рельтатами зустрічі надано контактні дані для звернень громадян щодо участі в конкурсі.
В ході розмови також обговорено розгляд поліцейськими звернень громадян Трибухівської ОТГ та скарги на дії поліцейських,  які обслуговують громаду.  Присутні висловили вдячність поліцейським за свою присутність та надання послуг.