Дата: 30.08.2023 17:27

Згідно розпорядження сільського голови № 137-од «Про скликання тридцять пятої сесії Трибухівської сільської ради восьмого скликання» від 25.08.2023 року,  у вівторок, 05 вересня 2023 року о 16:00 год., в залі засідань відбудеться тридцять пята сесія Трибухівської сільської ради восьмого скликання з дотриманням заходів безпеки у разі оголошення повітряної тривоги та з порядком денним:

1. Про зміни до сільського бюджету на 2023 рік.
  2. Про затвердження Програми підтримки діяльності Чортківського районного сектору № 2 філії Державної установи «Центр пробації» в Тернопільській області з метою покращення профілактики рецидивної злочинності та правопорушень на 2023 рік.
  3. Про затвердження структури та погодження штатного розпису  КНП «Трибухівський центр первинної  медико-санітарної допомоги» Трибухівської сільської ради на 2023 рік.
  4. Про розгляд заяви Рольської Степанії Степанівни.
  5. Про розгляд заяви Рольської Степанії Степанівни.
  6. Про розгляд заяви Навроцького Вадима Вікторовича.
  7. Про розгляд заяви Горина Івана Йосифовича.
  8. Про розгляд заяви Штоник Олександри Євгенівни.
  9. Про розгляд заяви Павлюха Павла Васильовича.
  10.  Про розгляд Кузь Орести Василівни.
  11.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо інвентаризації земель на території с. Медведівці.
  12.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо інвентаризації земель на території с. Мартинівка.
  13.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо інвентаризації земель на території с. Трибухівці.
  14.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо інвентаризації земель на території с. Пишківці.
  15.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо інвентаризації земель на території с. Пилява.
  16.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо інвентаризації земель на території с. Новоставці.
  17.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо інвентаризації земель на території с. Цвітова.
  18.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо інвентаризації земель для ведення лісового господарства і пов’язаних з ними послуг.
  19.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі на (місцевості) гр. Кшевської В.В.
  20.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі на (місцевості) гр. Кубишина М.С.
  21.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі на (місцевості) гр. Курцеби М.П.
  22.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі на (місцевості) гр. Каліки М.М.
  23.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі на (місцевості) гр. Борис С.М.
  24.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі на (місцевості) гр. Ганкевича І.Ф.
  25.  Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою по зміні цільового призначення гр. Лопушняк М.І.
  26.  Про включення громадян у списки черговості.
  27.  Про надання дозволу на розроблення детального плану території в с. Трибухівці.
  28.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок з наступною передачею в оренду гр. Лабчинському Г.В.
  29.  Про розгляд заяви Гадз М.П.
  30.  Про розгляд заяв  гр. Прокіпчук Л.О.
  31.  Про укладання додаткової угоди до договору оренди землі від 05.12.2005 року б/н  із зміною сторони «Орендаря».
  32.  Про укладання додаткової угоди до договору оренди землі від 15.12.2006 року б/н із зміною сторони «Орендаря».