ДОПОМАГАЄМО АРМІЇ

Дата: 29.08.2023 11:57

Шановні друзі, жителі  Трибухівської ТГ !

Дозвольте вчергове висловити слова щирої подяки, поваги та шани жителям с.Цвітова, працівникам Трибухівської сільської ради за надання гуманітарної та продуктової допомоги для поранених воїнів, які проходять курс лікування та реабілітації  в медичних закладах м. Тернополя та  Тернопільської області .

25 серпня 2023  в медичні заклади області в яких проходять курс лікування  наші воїни, було доставлено продукти харчування: картоплю, столовий буряк, моркву, цибулю, кабачки, борошно, каву, чай, а також  засоби дезінфекції, які використовують медичні працівники у своїй роботі.

Щиру подяку висловлюємо також старості с.Цвітова Біді Ганні Миколаївні за організацію проведення даної роботи серед жителів села. Окрім продуктів харчування, за сприяння ГО «Волонтери Бучаччини» Volonterbuchach Volonterbuchach Андрій Бучинський, воїнам було доставлено вкрай необхідні для них засоби для реабілітації. Також волонтери надали безкоштовно транспортний засіб для доставки гуманітарного вантажу. Щира подяка вам хлопці за розуміння та співпрацю.

Завдяки таким енергійним, відповідальним, небайдужим людям гуртується сила народу і його непереможність.

Тож добра, здоров’я, наснаги бажаємо вам усім і спільної ПЕРЕМОГИ над окупантами!!!

СЛАВА УКРАЇНІ !!!                     ГЕРОЯМ  СЛАВА !!!