В активному соціальному діалозі народжується конструктивна співпраця

Дата: 29.06.2023 16:03

З метою налагодження конструктивної співпраці, обговорення шляхів взаємодії щодо сприяння зайнятості населення керівні працівники Тернопільського обласного центру зайнятості періодично зустрічаються із керівниками об’єднаних територіальних громад. Так, днями директор Тернопільського ОЦЗ Василь Олещук та начальник Бучацького управління Чортківської філії Тернопільського ОЦЗ Олександра Откидач поспілкувалися із головою Трибухівської ОТГ Олегом Ковдрином.

Під час зустрічі сторони соціального партнерства на ринку праці обговорили конкретні можливості постійного та тимчасового працевлаштування жителів громади, у складі якої є 7 населених пунктів; сприяння підвищенню їх конкурентоспроможності через профпідготовку та надання ваучерів на навчання; надання мікрогрантів для відкриття та розширення бізнесу з умовою створення нових робочих місць; можливості організації суспільно корисних робіт.

«Працівники Бучацького управління Чортківської філії ТОЦЗ регулярно зустрічаються із представниками адміністрації Трибухівської громади. Вони обговорюють важливі питання соціально-економічного життя ОТГ; надають інформаційні, консультаційні та профорієнтаційні послуги мешканцям громади. Так, минулоріч відбулось 19 інформаційно консультаційних заходів. – зауважила Олександра Откидач. - На обліку в пошуках роботи перебувало 146 безробітних; за сприяння служби зайнятості працевлаштовано 63 особи; 24 - проходили профнавчання та потім були працевлаштовані, 3 - залучено до участі в тимчасових роботах.