Вебінар для ВПО, постраждалого населення та ін. зацікавлених осіб "Підготовка звернень, скарг, запитів на інформацію

Дата: 19.06.2023 12:47

Благодійна організація "Благодійний Фонд "Стабілізейшен Суппорт Сервісес" запрошує долучитися до Вебінару для внутрішньо переміщених осіб та постраждалого населення "Підготовка звернень, скарг, запитів на інформацію"проведення якого заплановано у рамках проєкту "Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб", що реалізується Благодійною організацією "Благодійним фондом "Стабілізейшен Суппорт Сервісез" за фінансування Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

🗓Дата та час проведення: 20 (вівторок) червня 2023 року з 14:00 до 15:00 год.

📍Місце та формат проведення: онлайн - платформа Zoom (посилання для підключення до конференції буде надіслано після здійснення попередньої реєстрації)

🧩На вебінарі поговоримо про:

- вимоги до оформлення звернень громадян та терміни їх розгляду;

- порядок подання запитів на інформацію та звернень громадян. Вимоги до оформлення та порядок розгляду; - оскарження рішень, дій та бездіяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

‼ВАЖЛИВО:

Просимо ВСІХ, хто бажає взяти участь у заході, заповнити коротку попередню реєстраційну форму за посиланням: