Трибухівська громада віддала шану Герою - Івану Прокопіву!

Дата: 13.06.2023 21:32

Фото без описуТрибухівська громада вже вкотре на колінах та зі сльозами на очах, зустрічає похоронний кортеж із тілом полеглого військовослужбовця.                    Сьогодні "на щиті" додому повернувся Герой - Іван ПРОКОПІВ, житель села Сновидів, який захищаючи незалежність України, віддав найцінніше - своє життя. Він повернувся з буремного Бахмуту, на жаль, вже назавжди, щоб боронити життя українців із лав небесного війська...

Чин похорону розпочнеться завтра, 14 червня об 12:00 год у селі Сновидів.

Щирі співчуття рідним та близьким полеглого Захисника!

Доземний уклін воїну! Вічна пам'ять та шана Герою!