В Трибухівській територіальній громаді відбулося підписання Меморандуму про співпрацю з БО "БФ Посмішка ЮА"

Дата: 05.06.2023 11:33

2 червня 2023 року, відбулося підписання Меморандуму про співпрацю і партнерство між Благодійною організацією «Благодійний фонд «Посмішка ЮА»  в особі голови фонду Веселкової Вікторії Валеріївни та Трибухівською територіальною громадою в особі сільського голови  Ковдрина Олега Івановича. Підписання Меморандуму відкриває додаткові можливості комфортного життя місцевим жителям та сприяє успішній інтеграції внутрішньо переміщених осіб.

В рамках проведення марафону «З турботою про дитину» та з нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей, Благодійний фонд «Посмішка ЮА»  у співпраці з ТатоХаб Тернопіль   провели святкову програму в Трибухівській територіальній громаді для внутрішньо переміщених дітей, дітей з інвалідністю, дітей з багатодітних сімей та дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Тренерки з дітьми провели цікаві майстер-класи: розмальовки кольоровим піском, малювання на гіпсових та дерев’яних фігурках, займалися свічкоробством.

З батьками дітей психолог проводив інформаційну сесію щодо покарання дітей в контексті великої теми «Усвідомлення батьківства».

В кінці заходу діти та батьки отримали подарунки, вирій емоцій, здивувань та щастя.

В підсумку заходу представники Благодійного фонду «Посмішка ЮА» та ТатоХаб висловили подяку за сприяння та організацію Трибухівському сільському голові Ковдрину Олегу Івановичу, директору Трибухівського СБК Качур Марії Іванівні та службі у справах дітей Трибухівської сільської ради, Марії Мацьків.

Разом допоможемо у процесі психологічного відновлення дітей, осіб внутрішньо переміщених та кожному, хто її потребує.  Разом до перемоги.