4 червня в Україні відзначають День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Дата: 04.06.2023 00:19

Жодні декларації, конвенції чи людські закони про захист прав, життя і здоров'я дітей не діють на окупантів та загарбників. Ворог наносить ракетні та інші удари не тільки по містах і селах України, а намагається знищити найголовніше - наш майбутній цвіт нації, нашу малечу.
    Сьогодні ми згадуємо тих дітей, які загинули в будівлі драматичного театру у Маріуполі. Тих, яких ми втратили, коли окупанти били по пологових будинках, школах, дитсадках, дитячих майданчиках, багатоповерхівках, по колонах з цивільними, які намагалися евакуюватися.
    Це злочин, який не можна пробачити або забути. І він не має строку давності, росія обов’язково понесе за нього відповідальність.
   На жаль, щоденно кількість жертв серед дітей в місцях ведення активних бойових дій та на тимчасово окупованих територіях продовжує зростати.
   День вшанування пам’яті безневинних дітей – жертв агресії – це протест проти насильства та війни!
      Діти мають жити! І жити в мирі!
    Згадаймо в молитві всіх дітей, котрих забрала жахлива московсько-українська війна.  Всі вони вже ангелики на небі, які молиться за Україну!
Вічна і світла пам'ять! 🕯🙏.

Трибухівській сільський голова Олег Ковдрин