Дата: 01.06.2023 17:48

Згідно розпорядження сільського голови № 97-од «Про скликання тридцять третьої сесії Трибухівської сільської ради восьмого скликання» від 19.05.2023 року,  у понеділок, 05 червня 2023 року о 16:00 год., в залі засідань відбудеться тридцять третя сесія Трибухівської сільської ради восьмого скликання з дотриманням заходів безпеки у разі оголошення повітряної тривоги та з порядком денним:

1. Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Трибухівської сільської  ради.
    2. Про встановлення ставок земельного податку на території Трибухівської сільської  ради.
    3. Про встановлення ставок єдиного податку на території Трибухівської сільської  ради.
    4. Про встановлення транспортного податку на території Трибухівської сільської  ради.
    5. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Поточний ремонт вул. Галицька в с. Трибухівці Чортківського району Тернопільської області».
    6. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Поточний  ремонт вул. Шевченка в с. Пишківці Чортківського району Тернопільської області».
    7. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Поточний ремонт вул. Григорія Сковороди в с. Трибухівці Чортківського району Тернопільської області».
    8. Про внесення змін до комплексної програми соціальної підтримки  малозахищених верств населення «Турбота» на території Трибухівської ОТГ на 2021 - 2023 роки.
    9. Про внесення змін до рішення від 14  грудня  2022  року № 894 «Про затвердження структури Трибухівської  сільської ради, штатного розпису та кошторису витрат на утримання апарату Трибухівської  сільської  ради,  умов оплати праці працівників і посадових осіб місцевого самоврядування  на 2023 рік».
    10. Про внесення змін до сільського бюджету на 2023 рік.
    11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності під лісовими насадженнями.
    12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок з наступною передачею в оренду ВАТ «Тернопільобленерго».
    13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду та передачу в оренду земельної ділянки ВАТ «Тернопільобленерго».
    14. Про затвердження проекту із землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність гр. Мельник М.М.
    15. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі на (місцевості) гр. Пшик О.М.
    16. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі на (місцевості) гр. Козак І.С.
    17. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі на (місцевості) гр. Трач І.М.
    18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок з наступною передачею в оренду гр. Лабчинському Г.В.
    19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ТОВ «Гарант Цем».
    20. Про затвердження  детального плану території земельної ділянки в  с. Трибухівці, вул. С. Крушельницької.
    21. Про розгляд заяви Качмар Надії Василівни.
    22. Про розгляд заяви Будного Миколи Ярославовича.
    23. Про розгляд заяви Кривенької Олександри Романівни.
    24. Про розгляд заяви Грицуляк Галини Зіновіївни.
    25. Про розгляд заяви Кловак Марії Павлівни.
    26. Про розгляд заяви Чвиль Світлани Іванівни.
    27. Про розгляд заяви Штоник Віри Євгенівни.
    28. Про розгляд заяви Соболь Валентини Іванівни.