З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

Дата: 31.05.2023 17:43

Фото без описуЩорічно, 1 червня, в Україні святкують Міжнародний день захисту дітей.

Заснування такого дня ініціювали через велику кількість дітей, які залишились сиротами після Другої світової війни. Дана подія є однією з наймасштабніших у всьому світі. Головною метою свята є привернення уваги громадськості, урядів, організацій до проблем, що спрямовані на реалізацію заходів для забезпечення добробуту дітей в світі.

Сьогодні, діти України потерпають від жахливої війни, яку агресивна Росія розв’язала проти нашої держави. Результатом даної агресії є 501 дитина, яка загинула та понад 1000 дітей поранених і покалічених.

Ці втрати є невимовним болем і скорботою нашого народу і держави України. Незважаючи на труднощі, які ми переживаємо, ми вистоїмо і докажемо своє право на існування в колі вільних, демократичних держав світу, в якій наші діти будуть повноправними і вільними громадянами.

Любі діти! Ви – майбутнє нашої держави, яка формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином України. У День захисту Дітей бажаю кожній дитині міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного дитинства.

Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим.

З повагою, Трибухівський сільський голова Олег КОВДРИН