Участь у пілотуванні Проєкту

Дата: 30.05.2023 16:09

В Трибухівській територіальній громаді розпочалася  робота над апробацією проєкту Державного  стандарту соціальної послуги соціального супроводу сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.

З метою проведення апробації проєкту в рамках співпраці Міністерства соціальної політики із проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), який реалізується Alinea International Ltd. за підтримки уряду Канади передбачено проведення навчання та низку методичних заходів для надавачів соціальних послуг, які беруть участь у апробації.

23-25 травня керівник КУ «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради» Анжеліка Міщанчук взяла участь у тренінгу «Підготовка до пілотування проєкту Державного стандарту соціальної послуги соціального супроводу сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах» у м.Львові.

Участь у розробці та пілотуванні нормативного акту надасть нові можливості для покращення ефективності соціальної роботи, застосування нових інструментів в межах надання соціальної послуги, можливість супервізії фахівців, які будуть брати участь у апробації.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису