З ДНЕМ ГЕРОЇВ!

Дата: 23.05.2023 17:59

Шановні   жителі

Трибухівської територіальної громади!

Прийміть вітання зі Святом Героїв – днем вшанування тих, хто поклав своє життя на вівтар Української  Незалежності, хто боровся за нашу свободу.

День Героїв, це свято величі духу українських вояків – борців за волю України і є символом незборимості Української Нації. Цього дня  ми вшановуємо пам’ять видатних діячів українського визвольного руху княжої та козацької доби, часів української революції та Другої Світової війни, десятиліть національного спротиву ОУН-УПА та часів відродження української державності.

Це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.

У цей день бажаю кожному, аби на нашій рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, панували мир і злагода.

Божого благословення, добра Вам і Вашим родинам, а нашій державі – процвітання, сили і слави!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою, депутатський корпус, виконавчий комітет та сільський голова Трибухівської сільської ради!