Арт-терапевтичні заняття у Трибухівській громаді

Дата: 23.05.2023 17:59

У Трибухівській об'єднаній територіальній громаді з метою налагодження дружньої атмосфери в дитячих колективах організовано і проведено арт-терапевтичні заняття.

Заняття провели майстрині «ТМЖК «Відродження нації» в рамках проєкту ,,Сприяння розбудові дієвої системи психосоціальної підтримки батьків та дітей ВПО, які постраждали від війни” за фінансової підтримки NGO Resource Center.

Учасники занять – діти шкільного віку з числа внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення.

Під час арт-терапевтичних занять діти, у творчій атмосфері діти змогли пропрацювати почуття незахищеності, страх майбутнього, гнів, агресію, відчуженість та сум.

Арт-терапевтичні заняття покликані вирішити проблеми, які пов’язані зі зміною середовища проживання та кола спілкування, попереджують проблеми насильства та булінгу серед дітей.

Використані арт-терапевтичні вправи знизили психологічне навантаження серед дітей, дали можливість дітям за допомогою кольору візуалізувати та ідентифікувати свої почуття.

Під час роботи над арт-витворами діти отримали досвід самостійної та колективної творчої роботи, освоїли нові соціальні ролі, які зміцнять їх самооцінку, посприяють розвитку навиків прийняття рішень і взаємопідтримки.