Відбувся огляд-конкурс «Христос Воскрес! Воскресне Україна!»

Дата: 09.05.2023 08:54

Огляд-конкурс «Христос Воскрес! Воскресне Україна!»

Фото без опису       07 травня 2023 року у   приміщенні Трибухівського   СБК відбувся огляд-конкурс   «Христос Воскрес! Воскресне   Україна!»організаторами   якого були відділ освіти,   культури, молоді та спорту   Трибухівської сільської ради   та Трибухівський сільський будинок культури. У заході взяли участь колективи художньої самодіяльності усіх закладів загальної середньої освіти Трибухівської громади.

В ході конкурсу всі учасники представляли свої Великодні композиції декоративно-ужиткового мистецтва та творчі програми.

Рівень  їх творчої  роботи оцінювали прискіпливі члени журі, у складі:

• ПОСЕЛЮЖНА Любов Михайлівна - секретар Трибухівської сільської ради, голова журі;
  • КУЩАК Лілія Степанівна - керуюча справами Трибухівської сільської ради;
  • БУБНІВ Олена Василівна - головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Трибухівської сільської ради;
  • КОСТИШИН Марія Володмирівна -  завідувач Медведівського сільського клубу;
  • КІЗЮК Галина Іванівна – жителька с. Трибухівці;
  • ПЕНЬОНДЖИК-МАЗУР Оксана Євгенівна – вчитель Бучацької комунальної художньої школи;
  • ПОМОРСЬКИЙ Володимир Михайлович - вчитель Бучацької комунальної художньої школи;
  • РЕВЕГА Іванна Богданівна - вчитель Бучацької комунальної художньої школи.

За підсумками роботи конкурсного журі учасники нагороджені:

Грамотою та грошовим сертифікатом відділу освіти, культури, молоді та спорту Трибухівської сільської ради:

колектив Трибухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за зайняте І місце у огляді-конкурсі та сертифікатом на суму 3 000 гривень;

колектив Пишківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів за зайняте ІІ місце у огляді-конкурсі та сертифікатом на суму 2 000 гривень;

колектив Пилявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за зайняте ІІІ місце у огляді-конкурсі та сертифікатом на суму 1 000 гривень.

Подякою відділу освіти, культури, молоді та спорту Трибухівської сільської ради за підготовку та активну участь у огляді-конкурсі нагороджені:

колектив Новоставської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, а також вручено грошовий сертифікат на суму 500 гривень;

колектив Медведівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, а також вручено грошовий  сертифікат на суму 500 гривень.

Всіх присутніх у залі зачаровував своїми піснями народний аматорський жіночий вокальний ансамбль "Пісенне джерело".